Hans August LÜCKER : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (Německo)

Poslanci 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Výbor pro institucionální věci
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegace při Výboru Evropského parlamentu a Španělských legislativních shromáždění