Erwin LANGE : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina socialistů - Člen

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Německo)

Předseda 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Výbor pro rozpočty

Poslanci 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými