Silvio LEGA : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Democrazia cristiana (Itálie)

Místopředseda 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegace pro vztahy se zeměmi východní Evropy

Poslanci 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Výbor pro rozpočty