Pierre LALUMIÈRE : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 23-11-1981 / 23-07-1984 : Skupina socialistů - Člen

Národní strany 

  • 23-11-1981 / 23-07-1984 : Parti socialiste (Francie)

Poslanci 

  • 15-12-1981 / 23-07-1984 : Výbor pro rozpočty
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Výbor pro kontrolu rozpočtu