Jean A.F. LECANUET : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen
  • 06-04-1987 / 09-10-1988 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 09-10-1988 : Union pour la démocratie française (Francie)

Předseda 

  • 21-01-1987 / 09-10-1988 : Delegace pro vztahy se státy Perského zálivu

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro institucionální věci
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy s Izraelem
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy s Izraelem
  • 21-01-1987 / 09-10-1988 : Výbor pro institucionální věci

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 21-01-1987 / 09-10-1988 : Výbor pro rozvoj a spolupráci