Willem ALBERS : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina socialistů - Člen

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partij van de Arbeid (Nizozemsko)

Poslanci 

  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Výbor pro dopravu
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegace pro vztahy s Jugoslávií