Vincent F.M. ANSQUER : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina Evropských progresivních demokratů - Člen

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Défence des intérêts de la France en Europe (Francie)

Předseda 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu

Poslanci 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Výbor pro rozpočty