Gaetano ARFE' : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina socialistů - Člen

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partito socialista italiano (Itálie)

Poslanci 

  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Výbor pro mládež, kulturu, vzdělání, informace a sport
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegace při smíšeném výboru Evropského parlamentu a Portugalského parlamentu