Mechthild von ALEMANN : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Skupina liberálů a demokratických reformistů - Místopředsedkyně

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Freie Demokratische Partei (Německo)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro sociální věci, zaměstnanost a pracovní prostředí
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro dopravu a turistiku
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy s Jugoslávií
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Albánií, Bulharskem a Rumunskem
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro sociální věci, zaměstnanost a pracovní prostředí
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s Albánií, Bulharskem a Rumunskem
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy s Albánií, Bulharskem a Rumunskem