Jeroen LENAERS : 8. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-07-2014 ... : Poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) - Člen

Národní strany 

  • 01-07-2014 ... : Christen Democratisch Appèl (Nizozemsko)

Místopředseda 

  • 16-10-2014 ... : Delegace pro vztahy se zeměmi jihovýchodní Asie a Sdružením národů jihovýchodní Asie (ASEAN)
  • 14-09-2017 / 14-11-2018 : Zvláštní výbor pro terorismus

Poslanci 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro zaměstnanost a sociální věci
  • 14-07-2014 / 15-10-2014 : Delegace pro vztahy se zeměmi jihovýchodní Asie a Sdružením národů jihovýchodní Asie (ASEAN)
  • 19-01-2017 ... : Výbor pro zaměstnanost a sociální věci
  • 12-09-2017 / 13-09-2017 : Zvláštní výbor pro terorismus

Náhradník 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci
  • 14-07-2014 ... : Delegace ve Výborech pro parlamentní spolupráci EU-Kazachstán, EU-Kyrgyzstán, EU-Uzbekistán a EU-Tádžikistán a pro vztahy s Turkmenistánem a Mongolskem
  • 19-01-2017 ... : Výbor pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci

Kontakt