Nicolas ALFONSI : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-09-1981 / 23-07-1984 : Skupina socialistů - Člen

Národní strany 

  • 01-09-1981 / 23-07-1984 : Mouvement des Radicaux de Gauche (Francie)

Poslanci 

  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Výbor pro právní záležitosti
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegace pro vztahy se zeměmi východní Evropy