Louis LAUGA : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 04-11-1989 / 18-07-1994 : Skupina evropské demokratické levice - Člen

Národní strany 

  • 15-11-1989 / 18-07-1994 : Rassemblement pour la République (Francie)

Poslanci 

  • 04-11-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy s Polskem
  • 24-11-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro mládež, kulturu, vzdělání, sdělovací prostředky a sport
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Polskem
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s Polskem
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Polsko