Pavel SVOBODA : 8. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-07-2014 ... : Poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) - Člen

Národní strany 

  • 01-07-2014 ... : Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (Česko)

Předseda 

  • 07-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro právní záležitosti
  • 24-01-2017 ... : Výbor pro právní záležitosti

Poslanci 

  • 01-07-2014 / 06-07-2014 : Výbor pro právní záležitosti
  • 07-07-2014 / 18-01-2017 : Konference předsedů výborů
  • 14-07-2014 ... : Delegace v Parlamentním výboru pro stabilizaci a přidružení EU-Černá Hora
  • 19-01-2017 / 23-01-2017 : Výbor pro právní záležitosti
  • 24-01-2017 ... : Konference předsedů výborů

Náhradník 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro dopravu a cestovní ruch
  • 14-07-2014 ... : Delegace ve Smíšeném parlamentním shromáždění AKT-EU
  • 19-01-2017 ... : Výbor pro dopravu a cestovní ruch

Kontakt