Klaus RISKÆR PEDERSEN : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 05-12-1993 : Skupina liberálů a demokratických reformistů - Člen
  • 06-12-1993 / 18-07-1994 : Nezařazení poslanci

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 05-12-1993 : Venstre (Dánsko)
  • 06-12-1993 / 18-07-1994 : Løsgænger (Dánsko)

Místopředseda 

  • 26-07-1989 / 18-11-1990 : Delegace pro vztahy se Švýcarskem

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 19-11-1990 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Malta
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 27-04-1992 / 18-07-1994 : Podvýbor pro měnové věci
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Malta
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Malta