Isabella LÖVIN : 8. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-07-2014 / 02-10-2014 : Skupina Zelených/Evropské svobodné aliance - Členka

Národní strany 

  • 01-07-2014 / 02-10-2014 : Miljöpartiet de gröna (Švédsko)

Místopředsedkyně 

  • 07-07-2014 / 02-10-2014 : Výbor pro rybolov

Poslanci 

  • 01-07-2014 / 06-07-2014 : Výbor pro rybolov
  • 14-07-2014 / 02-10-2014 : Delegace ve Smíšeném parlamentním shromáždění AKT-EU

Náhradnice 

  • 01-07-2014 / 02-10-2014 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a bezpečnost potravin
  • 14-07-2014 / 02-10-2014 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou

Hlavní parlamentní činnost 

Příspěvky při rozpravách v plénu 
Ústní příspěvky pronesené během plenárních zasedání a písemná prohlášení k rozpravám v plénu. Článek 194čl. 162 odst. 11 jednacího řádu

Prohlášení 

Prohlášení o vedlejších příjmech