Danuta Maria HÜBNER : 8. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-07-2014 ... : Poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) - Členka

Národní strany 

  • 01-07-2014 ... : Platforma Obywatelska (Polsko)

Předsedkyně 

  • 07-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro ústavní záležitosti
  • 24-01-2017 ... : Výbor pro ústavní záležitosti

Poslanci 

  • 01-07-2014 / 06-07-2014 : Výbor pro ústavní záležitosti
  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Hospodářský a měnový výbor
  • 07-07-2014 / 18-01-2017 : Konference předsedů výborů
  • 14-07-2014 ... : Delegace pro vztahy se Spojenými státy
  • 12-02-2015 / 30-11-2015 : Zvláštní výbor pro daňová rozhodnutí a jiná opatření podobná svojí povahou nebo účinkem
  • 02-12-2015 / 02-08-2016 : Zvláštní výbor pro daňová rozhodnutí a jiná opatření podobná svojí povahou nebo účinkem (TAXE 2)
  • 19-01-2017 / 23-01-2017 : Výbor pro ústavní záležitosti
  • 19-01-2017 ... : Hospodářský a měnový výbor
  • 24-01-2017 ... : Konference předsedů výborů

Náhradnice 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro mezinárodní obchod
  • 14-07-2014 ... : Delegace ve Smíšeném parlamentním výboru EU-Mexiko
  • 14-07-2014 ... : Delegace v Parlamentním shromáždění EU-Latinská Amerika
  • 19-01-2017 ... : Výbor pro mezinárodní obchod

Kontakt