Corneliu VADIM TUDOR : 7. volební období 

Politické skupiny 

  • 14-07-2009 / 30-06-2014 : Nezařazení poslanci

Národní strany 

  • 14-07-2009 / 30-06-2014 : Partidul România Mare (Rumunsko)

Poslanci 

  • 16-07-2009 / 18-01-2012 : Výbor pro kulturu a vzdělávání
  • 16-09-2009 / 30-06-2014 : Delegace pro vztahy se Švýcarskem a Norskem, ve Smíšeném parlamentním výboru EU-Island a ve Smíšeném parlamentním výboru Evropského hospodářského prostoru
  • 19-01-2012 / 30-06-2014 : Výbor pro kulturu a vzdělávání

Náhradník 

  • 16-07-2009 / 18-01-2012 : Výbor pro zahraniční věci
  • 16-09-2009 / 30-06-2014 : Delegace ve Smíšeném parlamentním výboru EU-Turecko
  • 19-01-2012 / 30-06-2014 : Výbor pro zahraniční věci

all-activities 

Příspěvky při rozpravách v plénu 
Ústní příspěvky pronesené během plenárních zasedání a písemná prohlášení k rozpravám v plénu. Článek 194čl. 162 odst. 11 jednacího řádu

Prohlášení 

Prohlášení o vedlejších příjmech