Karima DELLI : 8. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-07-2014 ... : Skupina Zelených/Evropské svobodné aliance - Členka

Národní strany 

  • 01-07-2014 ... : Europe Écologie (Francie)

Předsedkyně 

  • 25-01-2017 ... : Výbor pro dopravu a cestovní ruch

Místopředsedkyně 

  • 02-03-2016 / 04-04-2017 : Vyšetřovací výbor pro měření emisí v automobilovém průmyslu

Poslanci 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro dopravu a cestovní ruch
  • 14-07-2014 ... : Delegace pro vztahy s Indií
  • 21-01-2016 / 01-03-2016 : Vyšetřovací výbor pro měření emisí v automobilovém průmyslu
  • 19-01-2017 / 24-01-2017 : Výbor pro dopravu a cestovní ruch
  • 25-01-2017 ... : Konference předsedů výborů

Náhradnice 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro zaměstnanost a sociální věci
  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Výbor pro práva žen a rovnost pohlaví
  • 19-01-2017 ... : Výbor pro zaměstnanost a sociální věci

Kontakt