José Manuel FERNANDES : 8. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-07-2014 ... : Poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) - Člen

Národní strany 

  • 01-07-2014 ... : Partido Social Democrata (Portugalsko)

Poslanci 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Rozpočtový výbor
  • 14-07-2014 ... : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií
  • 14-07-2014 ... : Delegace v Parlamentním shromáždění Unie pro Středomoří
  • 24-06-2016 / 13-12-2017 : Vyšetřovací výbor pro prošetření údajných porušení a nesprávného úředního postupu při uplatňování právních předpisů Unie v souvislosti s praním peněz, vyhýbáním se daňovým povinnostem a daňovými úniky
  • 19-01-2017 ... : Rozpočtový výbor
  • 14-03-2018 ... : Zvláštní výbor pro finanční trestné činy, vyhýbání se daňovým povinnostem a daňové úniky

Náhradník 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Hospodářský a měnový výbor
  • 14-07-2014 ... : Delegace ve Smíšeném parlamentním shromáždění AKT-EU
  • 19-01-2017 ... : Hospodářský a měnový výbor

Kontakt