Magdi Cristiano ALLAM

Politické skupiny

  • 14.07.2009 / 13.12.2011 : Poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) - Člen
  • 14.12.2011 / 26.01.2012 : Evropa Svobody a Demokracie - Místopředseda/Člen předsednictva
  • 27.01.2012 / 30.06.2014 : Evropa Svobody a Demokracie - Místopředseda/Člen předsednictva

Národní strany

  • 14.07.2009 / 01.06.2010 : Unione dei Democratici cristiani e dei Democratici di Centro (Itálie)
  • 02.06.2010 / 30.06.2014 : "Io amo l'Italia" (Itálie)

Místopředseda

  • 17.09.2009 / 24.04.2012 : Delegace pro vztahy s Izraelem

Člen

  • 16.07.2009 / 18.01.2012 : Výbor pro kulturu a vzdělávání
  • 16.09.2009 / 16.09.2009 : Delegace pro vztahy s Izraelem
  • 19.01.2012 / 30.06.2014 : Výbor pro dopravu a cestovní ruch
  • 25.04.2012 / 30.06.2014 : Delegace pro vztahy s Izraelem

Náhradník

  • 16.07.2009 / 13.12.2011 : Výbor pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci
  • 16.09.2009 / 13.12.2011 : Delegace v Parlamentním shromáždění Unie pro Středomoří
  • 16.09.2009 / 13.12.2011 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 19.01.2012 / 30.06.2014 : Výbor pro zaměstnanost a sociální věci
  • 31.01.2012 / 28.03.2012 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 29.03.2012 / 30.06.2014 : Delegace pro vztahy se zeměmi Mašreku
  • 29.03.2012 / 30.06.2014 : Delegace v Parlamentním shromáždění Unie pro Středomoří

Parlamentní činnosti na plenárním zasedání – 7. volební období

Vystoupení na plenárním zasedání

11

Stav dodržování základních práv v Evropské unii (v roce 2012) (rozprava)

26-02-2014 P7_CRE-REV(2014)02-26(16)

Integrovaný rámec vnitřní kontroly - Ochrana finančních zájmů EU – boj proti podvodům

02-07-2013 P7_CRE-REV(2013)07-02(23)

Zpráva o pokroku Turecka (rozprava)

28-03-2012 P7_CRE-REV(2012)03-28(18)

Situace v Jemenu, Bahrajnu, Sýrii a Egyptě (rozprava)

12-10-2011 P7_CRE-REV(2011)10-12(16)

Situace křesťanů v souvislosti se svobodou náboženského vyznání (rozprava)

19-01-2011 P7_CRE(2011)01-19(10)

Evropská akce pro oběti terorismu (rozprava)

15-12-2009 P7_CRE(2009)12-15(19)

Návrhy usnesení

4

  Motion for a resolution on recent cases of violence and persecution against Christians, notably in Maaloula (Syria), Peshawar (Pakistan) and the case of Pastor Saeed Abedini (Iran)

07-10-2013 B7-0451/2013

POZN.: Tento návrh usnesení je k dispozici pouze v jazyce, v němž byl vypracován

Návrh usnesení o situaci v Sýrii

10-09-2013 B7-0425/2013

Písemná prohlášení

4

Písemné prohlášení o ochraně práva nezletilých dětí udržovat úzký vztah k oběma rodičům, a to i k rodičům v rozluce nebo k rozvedeným rodičům

21-10-2013 P7_DCL(2013)0019 Nevzato v potaz

Podrobnosti

Matteo SALVINI , Lorenzo FONTANA , Giancarlo SCOTTÀ , Mara BIZZOTTO , Magdi Cristiano ALLAM , Cristiana MUSCARDINI , Sergio Paolo Francesco SILVESTRIS , Oreste ROSSI , Francesco Enrico SPERONI , Marco SCURRIA , Claudio MORGANTI , Roberta ANGELILLI , Marlene MIZZI , Viorica DĂNCILĂ

Datum zahájení : 21-10-2013
Platné do : 21-01-2014
Počet signatářů : 54 - 23-01-2014

Písemné prohlášení o boji proti gestačnímu diabetu

09-09-2013 P7_DCL(2013)0010 Nevzato v potaz

Podrobnosti

Rolandas PAKSAS , Juozas IMBRASAS , Justina VITKAUSKAITE BERNARD , Marc TARABELLA , Anna ROSBACH , Jaroslav PAŠKA , Tadeusz CYMAŃSKI , Jolanta Emilia HIBNER , Magdi Cristiano ALLAM , Claudio MORGANTI , Małgorzata HANDZLIK

Datum zahájení : 09-09-2013
Platné do : 09-12-2013
Počet signatářů : 65 - 10-12-2013

Písemné prohlášení o nutnosti opustit euro a vrátit se k národním měnám

12-03-2012 P7_DCL(2012)0015 Nevzato v potaz

Podrobnosti

Mario BORGHEZIO , Magdi Cristiano ALLAM , Philippe de VILLIERS , Nigel FARAGE , Francesco Enrico SPERONI

Datum zahájení : 12-03-2012
Platné do : 14-06-2012
Počet signatářů : 28 - 14-06-2012

Písemné prohlášení o svobodě umisťování náboženských symbolů představujících kulturu a identitu národa na veřejných místech

23-11-2009 P7_DCL(2009)0064 Nevzato v potaz

Podrobnosti

Sergio Paolo Francesco SILVESTRIS , Mario MAURO , David-Maria SASSOLI , Mario BORGHEZIO , Magdi Cristiano ALLAM

Datum zahájení : 23-11-2009
Platné do : 11-03-2010
Počet signatářů : 129 - 15-03-2010

Parlamentní otázky

34

  VP/HR - Protecting the Italian-speaking community in Crimea

17-03-2014 E-003089/2014 Komise

  Automatic retentions from foreign payments to Italy

18-02-2014 E-001845/2014 Komise

  Quarterly report on the euro area

07-02-2014 E-001289/2014 Komise

  Unlawful nature of the Fiscal Compact

31-01-2014 E-001012/2014 Komise

  Recognition of certain agricultural products

18-11-2013 E-013083/2013 Komise

  Labelling of products based on truffles

18-11-2013 E-013082/2013 Komise

  Occupied Territories

06-11-2013 E-012580/2013 Komise

  Reduction of TNT Express workforce in Italy

10-07-2013 E-008295/2013 Komise

  Ban on the Syrian Islamic terrorist organisation Jabhat Al-Nusra (Victory Front)

09-07-2013 P-008210/2013 Rada

Prohlášení (7. volební období)

Prohlášení o vedlejších příjmech