Lelio LAGORIO : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Skupina socialistů - Místopředseda
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Skupina Strany Evropských socialistů - Místopředseda

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partito socialista italiano (Itálie)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 19-11-1990 : Výbor pro energii, výzkum a technologii
  • 26-07-1989 / 19-11-1990 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 12-10-1990 / 14-01-1992 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 15-01-1992 / 10-02-1992 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Malta
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 11-02-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Islandem
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s Islandem
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy s Islandem

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 15-09-1989 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro rozpočty
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Kypr
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro rozpočty
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Kypr
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Kypr