Calogero LO GIUDICE : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 11-02-1990 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen
  • 12-02-1990 / 20-01-1992 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva
  • 21-01-1992 / 03-02-1993 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen
  • 04-02-1993 / 18-07-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Itálie)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro rozpočty
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy s Organizací spojených národů
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro rozpočty
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Podvýbor pro lidská práva
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 14-06-1991 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro politické záležitosti
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro podání
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro zahraniční věci a bezpečnost
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku