José María RUIZ-MATEOS JIMÉNEZ DE TEJADA : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 11-09-1989 : Nezařazení poslanci
  • 12-09-1989 / 18-07-1994 : Skupina evropské demokratické levice - Místopředseda

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Agrupación de Electores José María Ruiz-Mateos (Španělsko)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy se státy Perského zálivu a Rada pro spolupráci Perského zálivu
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se Švýcarskem
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy se Švýcarskem
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy se Švýcarskem