Salvatore LIMA : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 12-03-1992 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 12-03-1992 : Democrazia cristiana (Itálie)

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 11-03-1990 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem
  • 12-03-1990 / 18-02-1991 : Výbor pro mládež, kulturu, vzdělání, sdělovací prostředky a sport
  • 15-01-1992 / 12-03-1992 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem

Náhradník 

  • 12-03-1990 / 10-05-1990 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 16-05-1990 / 14-01-1992 : Výbor pro politické záležitosti
  • 13-06-1990 / 14-01-1992 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 15-01-1992 / 12-03-1992 : Výbor pro zahraniční věci a bezpečnost
  • 15-01-1992 / 12-03-1992 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky