Luigi VERTEMATI : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Skupina socialistů - Člen
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partito socialista italiano (Itálie)

Místopředseda 

  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Malta
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Malta
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Malta

Poslanci 

  • 26-07-1989 / 14-09-1989 : Výbor pro rozpočty
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 15-01-1992 / 13-02-1992 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 11-02-1992 / 11-02-1992 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Malta

Náhradník 

  • 26-07-1989 / 14-09-1989 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 12-09-1989 / 14-01-1992 : Výbor pro sociální věci, zaměstnanost a pracovní prostředí
  • 15-01-1992 / 17-03-1992 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 15-01-1992 / 10-06-1992 : Výbor pro sociální věci, zaměstnanost a pracovní prostředí
  • 27-02-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN a Meziparlamentní organizací ASEAN (AIPO) a Korejskou republikou
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN a Meziparlamentní organizací ASEAN (AIPO) a Korejskou republikou
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN a Meziparlamentní organizací ASEAN (AIPO) a Korejskou republikou