Vyhledávání

Asistenti

Typ

Poslanci

A P Steuerberatungsgesellschaft mbH Osoby pověřené prováděním plateb Martina MICHELS Helmut SCHOLZ Gabriele ZIMMER
A QUO S. COOP. MAD Osoby pověřené prováděním plateb Marina ALBIOL GUZMÁN Javier COUSO PERMUY
Zine Dajana ABASS ALI Akreditovaní asistenti Janusz KORWIN-MIKKE
Francesca Abbado Akreditovaní asistenti Curzio MALTESE
ABBAS AND CO Osoby pověřené prováděním plateb Amjad BASHIR
ABCD CONSULTANTS Osoby pověřené prováděním plateb Emmanuel MAUREL Gilles PARGNEAUX
Zohra ABDULLAH Stážisté Petras AUŠTREVIČIUS
Stephanie ABELA Místní asistenti Alfred SANT
Andrea ABONDIO Místní asistenti Marco ZANNI
Marta ABOUD BELLAS Akreditovaní asistenti Tania GONZÁLEZ PEÑAS
Kaoutar ABOUSMIR Akreditovaní asistenti Sajjad KARIM
Jose Ruben ABREU DE CASTRO Stážisté Liliana RODRIGUES
Christoph ABT Akreditovaní asistenti Karl-Heinz FLORENZ
Jakub AC Stážisté Eduard KUKAN
ACCORD Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Osoby pověřené prováděním plateb Zdzisław KRASNODĘBSKI
ACCOUNTANTSKANTOOR G WOUTERS & CO BVBA Osoby pověřené prováděním plateb Hilde VAUTMANS
ACCOUNTANTSKANTOOR G. WOUTERS EN CO Osoby pověřené prováděním plateb Lieve WIERINCK
ACCOUNTOR TURKU/PARGAS ex-PRETAX Osoby pověřené prováděním plateb Nils TORVALDS
Coline ACH Akreditovaní asistenti Christine REVAULT D'ALLONNES BONNEFOY
Susanne ACKERMANN Místní asistenti Christian EHLER
Ioana Catalina ACONSTANTINESEI Akreditovaní asistenti Mihai ŢURCANU
AD OMNIA Poskytovatelé služeb Iveta GRIGULE
Biborka ADAM Akreditovaní asistenti Ádám KÓSA
ADAMEC AUDIT S.R.O. Osoby pověřené prováděním plateb Miroslav POCHE Stanislav POLČÁK Michaela ŠOJDROVÁ Pavel SVOBODA Tomáš ZDECHOVSKÝ
Tomas ADAMEC Stážisté Lidia Joanna GERINGER de OEDENBERG
Christopher ADAMS Místní asistenti (sdružení) Nigel FARAGE Raymond FINCH
Patrick Antony ADAMS Akreditovaní asistenti Syed KAMALL
Anna Dorota ADAMSKA - PELESZ Místní asistenti Urszula KRUPA
Francesca ADAMU Stážisté Salvatore CICU
Peter Gabor ADAMY Stážisté Csaba MOLNÁR
Despoina ADAVALOGLOU Místní asistenti Sotirios ZARIANOPOULOS
Matteo ADDUCI Akreditovaní asistenti Brando BENIFEI
Marjana Adomeit Místní asistenti Jens GIESEKE
ADP-AUDIT, DANE, PORADENSTVO, S.R.O. Osoby pověřené prováděním plateb Eduard KUKAN Ivan ŠTEFANEC
ADV. CARSTEN KISTEIN APS Osoby pověřené prováděním plateb Margrete AUKEN
ADVOKATNI KANCELAR PETRASEK & SLEPICKA Poskytovatelé služeb Kateřina KONEČNÁ
Kristina AERLIC Místní asistenti Dubravka ŠUICA
Nicolas Albert Daniel AFFLATET Akreditovaní asistenti Bernd LUCKE
Ana Cristina AFONSO LEITAO Akreditovaní asistenti António MARINHO E PINTO
AG. CED SRL Osoby pověřené prováděním plateb Marco AFFRONTE
Ameyovi AGBEMAVOR Akreditovaní asistenti Maurice PONGA
Karl AGIUS Akreditovaní asistenti Therese COMODINI CACHIA
AGL WIRTSCHAFTSTREUHAND UND STEUERBERATUNG Osoby pověřené prováděním plateb Karoline GRASWANDER-HAINZ Karin KADENBACH Evelyn REGNER Josef WEIDENHOLZER
AGL WIRTSCHAFTSTREUHAND UND STEUERBERATUNG Osoby pověřené prováděním plateb (sdružení) Eugen FREUND Karoline GRASWANDER-HAINZ Karin KADENBACH Evelyn REGNER Josef WEIDENHOLZER
Matteo AGNOLETTO Místní asistenti Renata BRIANO
Asla AHMEDOVA Stážisté Ilhan KYUCHYUK
Yumgyul AHMEDOVA Místní asistenti Filiz HYUSMENOVA
Maria Jose AIRA MARTIN Akreditovaní asistenti Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA
AITNET - Tomasz Bystrowski Poskytovatelé služeb Róża Gräfin von THUN UND HOHENSTEIN
Marija ALADIC Stážisté Tonino PICULA
Giovanni ALBANI Osoby pověřené prováděním plateb Damiano ZOFFOLI
Sarah Maria ALBER Akreditovaní asistenti Ingeborg GRÄSSLE
Pilar ALBERT SANCHEZ Akreditovaní asistenti Santiago FISAS AYXELÀ
Elena ALBERTI Místní asistenti Fulvio MARTUSCIELLO
Hana ALBORGHETTI Stážisté Jozo RADOŠ
Jelena ALEKSIC Místní asistenti Ivo VAJGL
Nevena ALEKSIEVA Místní asistenti Sergei STANISHEV
Miglė Alenčikaitė Akreditovaní asistenti Antanas GUOGA
Loredana-Gabriela Alexandru Akreditovaní asistenti Sorin MOISĂ
Ruxandra-Alina ALEXE Místní asistenti Daciana Octavia SÂRBU
Zooula ALKIVIADI Místní asistenti Demetris PAPADAKIS
All Profit Business & Co s.c. Osoby pověřené prováděním plateb Danuta JAZŁOWIECKA
John ALLEN Místní asistenti Tim AKER
Julie Anne ALLISON Místní asistenti Derek VAUGHAN
ALLROUND SERVICE GmbH Osoby pověřené prováděním plateb Udo VOIGT
Par Rikard ALLVIN Místní asistenti Max ANDERSSON
Lajos ALMASI Místní asistenti Krisztina MORVAI
Andrea Patricia ALMEIDA CORDERO Akreditovaní asistenti Mariya GABRIEL
Nagore ALMENA ARBEO Akreditovaní asistenti Pilar del CASTILLO VERA
ALMOND TREE s.r.l. Poskytovatelé služeb Rosa D'AMATO
ALPHA INFO Poskytovatelé služeb Dubravka ŠUICA
Laure ALTEIRAC Akreditovaní asistenti Michèle ALLIOT-MARIE
Marie Katharina ALTER Akreditovaní asistenti Gesine MEISSNER
Nicholas James ALTHAM Akreditovaní asistenti Jacqueline FOSTER
Giancarlo ALTIERI Akreditovaní asistenti (sdružení) Andrea COZZOLINO Roberto GUALTIERI
Pierre-Edouard Tamatoa ALTIERI Akreditovaní asistenti Renaud MUSELIER
Jon ALTOLAGIRRE ASKASIBAR Místní asistenti Josu JUARISTI ABAUNZ
ALTONEO Conseil Osoby pověřené prováděním plateb Jean ARTHUIS
Magali ALTOUNIAN Akreditovaní asistenti Françoise GROSSETÊTE
Victor Luis ALVAREZ MARTINEZ Místní asistenti Estefanía TORRES MARTÍNEZ
Joana ALVES Stážisté José Inácio FARIA
JOSE ALBERTO ALVES PEREIRA Akreditovaní asistenti (sdružení) Francisco ASSIS Ana GOMES Liliana RODRIGUES Maria João RODRIGUES Manuel dos SANTOS Ricardo SERRÃO SANTOS Pedro SILVA PEREIRA Carlos ZORRINHO
Giuseppe ALVIGGI Stážisté Andrea COZZOLINO
Antonella ALVISINI Akreditovaní asistenti Paolo DE CASTRO
AM ASPECT OOD Osoby pověřené prováděním plateb Eva MAYDELL
Maria Do Rosario Henriques AMADOR Místní asistenti João PIMENTA LOPES
Hakan AMASYALI Akreditovaní asistenti Filiz HYUSMENOVA
Elisa AMATISTA Stážisté Raffaele FITTO
Santa AMATO Stážisté Salvatore CICU
Jean Etienne Marie Patrick AMAUDRIC DU CHAFFAUT Akreditovaní asistenti Angélique DELAHAYE
Benedetta AMBROGETTI Místní asistenti Simona BONAFÈ
Marlena Agnieszka AMBROZIK Místní asistenti Urszula KRUPA
Justyna AMKO Ameljan-Kowalska Poskytovatelé služeb Kazimierz Michał UJAZDOWSKI
Filomena AMOR MERINO Místní asistenti (sdružení) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Mafalda Margarida AMORIM OLIVEIRA DE SOUSA Stážisté José Inácio FARIA
Michel Vincent ANDERLINI Akreditovaní asistenti Jasenko SELIMOVIC
Henrik Bang ANDERSEN Akreditovaní asistenti Rina Ronja KARI
Jens ANDERSEN Místní asistenti Margrete AUKEN
Michel Bloch ANDERSEN Stážisté Morten LØKKEGAARD
Mikkel Bang Andersen Akreditovaní asistenti (sdružení) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Mikkel Mejling ANDERSEN Akreditovaní asistenti (sdružení) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Martin ANDERSSON Akreditovaní asistenti Fredrick FEDERLEY
Karen Louise Anderton Místní asistenti Keith TAYLOR
Armen ANDONIAN Akreditovaní asistenti Nirj DEVA
Guenter ANDRAE Místní asistenti Peter JAHR
Marton ANDRASSY Akreditovaní asistenti Tamás DEUTSCH
Elsa Andreadou Akreditovaní asistenti Kostas CHRYSOGONOS
Nikolay ANDREEV Akreditovaní asistenti Nikolay BAREKOV
Nikolay ANDREEV Místní asistenti Mariya GABRIEL
Elka Andreeva Místní asistenti Nikolay BAREKOV
Magdalina ANDREEVA Akreditovaní asistenti Nikolay BAREKOV
Luis Ignacio ANDREU PALOMARES Místní asistenti Florent MARCELLESI
Mieke ANDRIESE Akreditovaní asistenti Marcel de GRAAFF
Adriana-Roxana ANDRONIC Akreditovaní asistenti Damian DRĂGHICI
Martin ANDRONOV Stážisté Emil RADEV
Artur ANDRYSIAK Poskytovatelé služeb Jarosław KALINOWSKI
Perrine ANDRZEJEWSKI Akreditovaní asistenti Gilles PARGNEAUX
Anabel ANDUJAR VAZQUEZ Akreditovaní asistenti Francisco José MILLÁN MON
Matteo ANGELI Poskytovatelé služeb Herbert DORFMANN
Martina ANGELINI Akreditovaní asistenti Rosa D'AMATO
Kiril ANGELOV Místní asistenti Nikolay BAREKOV
MITKO ANGELOV Akreditovaní asistenti Svetoslav Hristov MALINOV
Daniel ANGER Místní asistenti Arne LIETZ
Ioan Mircea Anghel Místní asistenti Emilian PAVEL
Raluca ANGHEL Akreditovaní asistenti Emilian PAVEL
Adina-Maria ANGHELACHE Stážisté Andi CRISTEA
Elena ANGHELINI Místní asistenti Claudiu Ciprian TĂNĂSESCU
Dario ANNOSCIA Akreditovaní asistenti Alfred SANT
Konstantina ANTHI Akreditovaní asistenti Eva KAILI
ANTHONY RJ WALKER IT SERVICES Poskytovatelé služeb Jill SEYMOUR
Andrei-Tiberius ANTOHI Místní asistenti Dan NICA
Stephanie ANTOINE-JACQUEMARD Akreditovaní asistenti Frank ENGEL
Michela ANTONIOLI Místní asistenti Massimiliano SALINI
Desislava ANTONOVA Místní asistenti Svetoslav Hristov MALINOV
Marina ANTONOVA Akreditovaní asistenti Andrey NOVAKOV
Russell Thomas ANTRAM Místní asistenti Seb DANCE
Saara ANTTINEN Akreditovaní asistenti Liisa JAAKONSAARI
Vytautas ANUZIS Místní asistenti Valentinas MAZURONIS
Erik APEL Akreditovaní asistenti Bodil VALERO
Ana Cristina Apolinario Delgado Akreditovaní asistenti António MARINHO E PINTO
APS STEUERBERATER Osoby pověřené prováděním plateb Sylvia-Yvonne KAUFMANN Jo LEINEN Arne LIETZ Susanne MELIOR
APSIS AUDIT Osoby pověřené prováděním plateb Nathalie GRIESBECK Robert ROCHEFORT
AQUILONIS d.o.o Poskytovatelé služeb Davor ŠKRLEC
Maximilian Marcello Horst ARACENA Akreditovaní asistenti Franz OBERMAYR
Gergely Laszlo ARATO Akreditovaní asistenti Péter NIEDERMÜLLER
Daniel Filipe ARAUJO CASTRO NEVES Akreditovaní asistenti Paulo RANGEL
Aroa ARAUZO PEREZ Místní asistenti Javi LÓPEZ
ARCOLYS Poskytovatelé služeb Michèle ALLIOT-MARIE
Monica ARENAS Místní asistenti Louis MICHEL
Maxime ARGENTIN Místní asistenti Nicolas BAY
Mihaela ARGIROVA Místní asistenti Andrey KOVATCHEV
Cristina Maria ARION Akreditovaní asistenti Cristian Dan PREDA
ARISTON Poskytovatelé služeb Miroslav POCHE
Antonino ARLACCHI Akreditovaní asistenti Ivo VAJGL
Mark ARLESTRAND Akreditovaní asistenti Jasenko SELIMOVIC
Laura ARMBRUSTER Stážisté Peter SIMON
Justine ARNAUD Místní asistenti Michèle RIVASI
Pierre-Yvain ARNAUD Místní asistenti Guillaume BALAS
Christian ARON Místní asistenti Angelika NIEBLER
Miguel Xavier ARTETA ARILLA Místní asistenti Maite PAGAZAURTUNDÚA RUIZ
ARTS MEDIA Poskytovatelé služeb Raffaele FITTO
Artsylvania Media Srl Poskytovatelé služeb Daniel BUDA
Cecilia ARVEDI Akreditovaní asistenti Daniela AIUTO
Maria Maijastiina ARVOLA Akreditovaní asistenti Petri SARVAMAA
ASAT CONSULTING (EX TAX ADVISORY & CONSULTING SRL) Osoby pověřené prováděním plateb Adina-Ioana VĂLEAN
Mariano Luis Asenjo Pajares Místní asistenti Paloma LÓPEZ BERMEJO
Antoaneta ASENOVA Akreditovaní asistenti Filiz HYUSMENOVA
Asenia ASENOVA Místní asistenti Nikolay BAREKOV
ASIANAJOTOIMISTO FERENDA OY Osoby pověřené prováděním plateb Pirkko RUOHONEN-LERNER Hannu TAKKULA
Alise ASKINEZERE Akreditovaní asistenti Catherine STIHLER
ASOCIATIA DEMOCRATIE, DIALOG, CIVILIZATIE Poskytovatelé služeb Monica MACOVEI
Andre ASSARSSON Místní asistenti Gunnar HÖKMARK
ASSOCIATION DES DEPUTES EUROPEENS PCF Osoby pověřené prováděním plateb Patrick LE HYARIC
Karl-Hadrien ASTIE Místní asistenti (sdružení) Angélique DELAHAYE Brice HORTEFEUX
ASTRA REFIZ D.O.O. Osoby pověřené prováděním plateb Tonino PICULA Davor ŠKRLEC
Magdalena Zhivkova Atanasova Místní asistenti Nikolay BAREKOV
Tsvetelina ATANASOVA Místní asistenti Georgi PIRINSKI
Georgios ATHANASIADIS Akreditovaní asistenti Theodoros ZAGORAKIS
Ashely ATKINS Místní asistenti Ian DUNCAN
Stephen Bryan ATKINSON Akreditovaní asistenti James CARVER
Andro ATLAGA Akreditovaní asistenti Ivica TOLIĆ
Dimitrios Atreidis Místní asistenti Theodoros ZAGORAKIS
Clotilde AUBET Stážisté Aymeric CHAUPRADE
AUDECA Osoby pověřené prováděním plateb Guillaume BALAS Isabelle THOMAS
Patrice AUDIBERT Akreditovaní asistenti Frédérique RIES
AUDIT CONSEIL EXPERTISE - Guy Castinel Osoby pověřené prováděním plateb Renaud MUSELIER
AUDITAX Osoby pověřené prováděním plateb Vladimír MAŇKA Boris ZALA
AUDITCONSULTING EOOD Osoby pověřené prováděním plateb Mariya GABRIEL
AUDITRIUSMAD AUDITORIA E CONSULTORIA LDA Osoby pověřené prováděním plateb Liliana RODRIGUES
Aurelia Serena Auerbacher Akreditovaní asistenti Siegfried MUREŞAN
Claas AUGNER Poskytovatelé služeb Martin SONNEBORN
Elisabeth AUGUSTIN Místní asistenti Kerstin WESTPHAL
James Frederick AULIFFE Akreditovaní asistenti Richard ASHWORTH
Crawford Roy Martin AUSTIN Akreditovaní asistenti Steven WOOLFE
AUTOTAKSI PSALTIROV ROMAN S.P. Poskytovatelé služeb Romana TOMC
Fabio AVALLONE Poskytovatelé služeb Pina PICIERNO
Audrey AVESQUE Místní asistenti Renaud MUSELIER
David AVILA Osoby pověřené prováděním plateb Marisa MATIAS
AVILA Spolka z ograniczona odpowiedzialnosci Osoby pověřené prováděním plateb Zdzisław KRASNODĘBSKI
Manuel AVRAMESCU Akreditovaní asistenti Ramona Nicole MĂNESCU
Alice AWAD Stážisté Piernicola PEDICINI
Florin Alin AXIN Místní asistenti Doru-Claudian FRUNZULICĂ
Lydia AXTMANN Místní asistenti Beatrix von STORCH
Sophie Alexandra AYLMER Akreditovaní asistenti Keith TAYLOR
AZETS INSIGHT AB Osoby pověřené prováděním plateb Max ANDERSSON Malin BJÖRK Christofer FJELLNER Gunnar HÖKMARK
AZETS INSIGHT AB Osoby pověřené prováděním plateb (sdružení) Jytte GUTELAND Anna HEDH Olle LUDVIGSSON Jens NILSSON Marita ULVSKOG
Cirilo Andre AZEVEDO DA COSTA Místní asistenti Paulo RANGEL
Zunaira AZHAR Poskytovatelé služeb Sajjad KARIM
Linda AZIZ Akreditovaní asistenti Cecilia WIKSTRÖM
AZUKEN LTD Osoby pověřené prováděním plateb Ilhan KYUCHYUK
Claire Azzopardi Místní asistenti Miriam DALLI
Nicholas Azzopardi Místní asistenti David CASA
Anissa AZZOUG Místní asistenti Christine REVAULT D'ALLONNES BONNEFOY

Akreditovaný asistent působí v jednom ze tří pracovních míst Evropského parlamentu (Brusel, Lucemburk nebo Štrasburk) a uzavírá pracovní smlouvu podle evropských právních předpisů přímo s Parlamentem. Místní asistent působí v jednom z členských států EU a pracovní smlouvu nebo smlouvu o poskytování služeb podle soukromého práva uzavírá přímo s poslancem. Tato smlouva se řídí vnitrostátními právními předpisy. V prostorách EP a v členských státech mohou navíc poslanci přivítat i stážisty.
Více informací naleznete v oddíle Ustanovení týkající se zaměstnanců.