Vyhledávání

Asistenti

Typ

Poslanci

A&P Steuerberatungsgesellschaft mbH Osoby pověřené prováděním plateb Michels Martina Scholz Helmut Zimmer Gabriele
ABBAS AND CO Osoby pověřené prováděním plateb Bashir Amjad
ABCD CONSULTANTS Osoby pověřené prováděním plateb Maurel Emmanuel Pargneaux Gilles
Abdulhamid Naomi Stážisté Guillaume Sylvie
ABELA Stephanie Místní asistenti Sant Alfred
ABISHOVA Leyla Stážisté Borrelli David
ABONDIO Andrea Místní asistenti Zanni Marco
ABOUD BELLAS Marta Akreditovaní asistenti González Peñas Tania
ABOUSMIR Kaoutar Akreditovaní asistenti Karim Sajjad
ABROMAS Raimondas Místní asistenti Paksas Rolandas
ABT Christoph Akreditovaní asistenti Florenz Karl-Heinz
ACCETTA Ciro Místní asistenti Cozzolino Andrea
ACCORD Biuro Rachunkowe S.C. Osoby pověřené prováděním plateb Krasnodębski Zdzisław
ACCOUNTOR TURKU/PARGAS ex-PRETAX Osoby pověřené prováděním plateb Torvalds Nils
Ackermann Susanne Místní asistenti Ehler Christian
ACONSTANTINESEI Ioana Catalina Akreditovaní asistenti Ţurcanu Mihai
AD OMNIA Poskytovatelé služeb Grigule Iveta
ADA DESIGN, ANDREJA URANIC, SP Poskytovatelé služeb Tomc Romana
ADAM Biborka Akreditovaní asistenti Kósa Ádám
ADAMEC AUDIT S.R.O. Osoby pověřené prováděním plateb Polčák Stanislav Šojdrová Michaela Svoboda Pavel Zdechovský Tomáš
ADAMKIEWICZ (RYBINSKA) Agnieszka Místní asistenti Hetman Krzysztof
ADAMS Christopher Místní asistenti James Diane
ADAMS Christopher Místní asistenti (sdružení) Farage Nigel Finch Raymond
Adams Patrick Stážisté Kamall Syed
ADAVALOGLOU Despoina Místní asistenti Zarianopoulos Sotirios
ADDUCI Matteo Akreditovaní asistenti Benifei Brando
ADEIA ABOGADOS SCL Osoby pověřené prováděním plateb Albiol Guzmán Marina Couso Permuy Javier López Bermejo Paloma Senra Rodríguez Maria Lidia Vallina Ángela
Adomeit Marjana Místní asistenti Gieseke Jens
ADP-AUDIT, DANE, PORADENSTVO, S.R.O. Osoby pověřené prováděním plateb Kukan Eduard Štefanec Ivan
Adric Ivona Stážisté Škrlec Davor
ADV. CARSTEN KISTEIN APS Osoby pověřené prováděním plateb Auken Margrete
AFONSO LEITAO Ana Cristina Akreditovaní asistenti Gomes Ana
AGBEMAVOR Ameyovi Akreditovaní asistenti Ponga Maurice
AGIUS Karl Akreditovaní asistenti Comodini Cachia Therese
Aguiar Trujillo Miriam Stážisté Mato Gabriel
AGUILERA GAMERO Isabel Maria Akreditovaní asistenti Aguilera García Clara Eugenia
AHALL Amanda Akreditovaní asistenti Björk Malin
AHMEDOVA Yumgyul Místní asistenti Hyusmenova Filiz
AI COMSYS SRL Poskytovatelé služeb Frunzulică Doru-Claudian
AIT - USLUGI INFORMATYCZNE Poskytovatelé služeb Thun und Hohenstein Róża Gräfin von
AITCHISON Thomas Akreditovaní asistenti McClarkin Emma
Akcam Nurcan Stážisté Lochbihler Barbara
ALBANI Giovanni Osoby pověřené prováděním plateb Zoffoli Damiano
ALBER Sarah Maria Akreditovaní asistenti Gräßle Ingeborg
ALBERT SANCHEZ Pilar Akreditovaní asistenti Zalba Bidegain Pablo
ALBLAS Evelien Akreditovaní asistenti van Nieuwenhuizen Cora
ALEKSIC Jelena Místní asistenti Vajgl Ivo
Alenčikaitė Miglė Stážisté Guoga Antanas
Alexandru Loredana-Gabriela Akreditovaní asistenti Moisă Sorin
ALEXE Ruxandra-Alina Místní asistenti Sârbu Daciana Octavia
ALI Kezban Stážisté Kyuchyuk Ilhan
All Profit Business & Co s.c. Osoby pověřené prováděním plateb Jazłowiecka Danuta
ALLENDORF MEDIA Poskytovatelé služeb Reul Herbert
ALLEN Emma Elizabeth Akreditovaní asistenti Swinburne Kay
ALLOTT AND ASSOCIATES LIMITED Poskytovatelé služeb Kirkhope Timothy
ALLROUND SERVICE GmbH Osoby pověřené prováděním plateb Voigt Udo
ALLVIN Par Rikard Místní asistenti Andersson Max
ALMASI Lajos Místní asistenti Morvai Krisztina
ALPHA INFO Poskytovatelé služeb Šuica Dubravka
ALTEIRAC Laure Akreditovaní asistenti Alliot-Marie Michèle
ALTHAM Nicholas James Akreditovaní asistenti Foster Jacqueline
ALTOLAGIRRE ASKASIBAR Jon Akreditovaní asistenti Juaristi Abaunz Josu
ALTONEO Conseil Osoby pověřené prováděním plateb Arthuis Jean
ALTOUNIAN Magali Akreditovaní asistenti Grossetête Françoise
ALVAREZ MARTINEZ Victor Luis Místní asistenti Torres Martínez Estefanía
ALVAROVA Alexandra Poskytovatelé služeb Svoboda Pavel
ALVES PEREIRA JOSE ALBERTO Akreditovaní asistenti (sdružení) Assis Francisco Ferreira Elisa Gomes Ana Rodrigues Liliana Rodrigues Maria João Serrão Santos Ricardo Silva Pereira Pedro Zorrinho Carlos
ALVISINI Antonella Akreditovaní asistenti De Castro Paolo
AM ASPECT OOD Osoby pověřené prováděním plateb Paunova Eva
AMADOR Maria Do Rosario Henriques Místní asistenti Pimenta Lopes João
AMASYALI Hakan Akreditovaní asistenti Hyusmenova Filiz
AMATI&GATTEI Studio associato dott.comm Osoby pověřené prováděním plateb Affronte Marco
AMAUDRIC DU CHAFFAUT Jean Etienne Marie Patrick Akreditovaní asistenti Delahaye Angélique
AMBROGETTI Benedetta Místní asistenti Bonafè Simona
AMBROZIK Marlena Agnieszka Místní asistenti Wojciechowski Janusz
AMBRUS Levente Stážisté Sógor Csaba
AMERICAN CENTER ICS Poskytovatelé služeb Mélin Joëlle
AMKO Ameljan-Kowalska Justyna Poskytovatelé služeb Ujazdowski Kazimierz Michał
AMOR MERINO Filomena Místní asistenti (sdružení) Aguilera García Clara Eugenia Ayala Sender Inés Blanco López José Cabezón Ruiz Soledad Fernández Jonás García Pérez Iratxe Gardiazabal Rubial Eider Guerrero Salom Enrique Gutiérrez Prieto Sergio Jáuregui Atondo Ramón López Aguilar Juan Fernando Rodríguez-Piñero Fernández Inmaculada Valenciano Elena
AMORIM CAMPOS CARVALHO Luis Cirilo Poskytovatelé služeb Fernandes José Manuel
ANDERCO Aliz-Timea Místní asistenti Sógor Csaba
ANDERHUBER Florian Akreditovaní asistenti Kappel Barbara
Anderlini Michel Stážisté Selimovic Jasenko
ANDERSEN Henrik Bang Akreditovaní asistenti Kari Rina Ronja
ANDERSEN Jens Místní asistenti Auken Margrete
Andersen Mikkel Bang Místní asistenti (sdružení) Christensen Ole Kofod Jeppe Schaldemose Christel
Andersen Soren Moby Stážisté Kofod Jeppe
ANDERSONE Undine Stážisté Pabriks Artis
ANDERSSON Martin Akreditovaní asistenti Federley Fredrick
Anderton Karen Louise Místní asistenti Taylor Keith
ANDONIAN Armen Akreditovaní asistenti Deva Nirj
ANDRAE Guenter Místní asistenti Jahr Peter
ANDRASSY Marton Akreditovaní asistenti Deutsch Tamás
Andreadou Elsa Akreditovaní asistenti Chrysogonos Kostas
ANDREEVA Christine Akreditovaní asistenti Pirinski Georgi
Andreeva Elka Místní asistenti Barekov Nikolay
ANDREEVA Magdalina Akreditovaní asistenti Barekov Nikolay
ANDREEV Nikolay Akreditovaní asistenti Barekov Nikolay
ANDREEV Nikolay Místní asistenti Gabriel Mariya
Andrei Sabina Stážisté Tapardel Claudia
ANDREU PALOMARES Luis Ignacio Místní asistenti Sebastià Jordi
ANDRIESE Mieke Místní asistenti Stuger Olaf
ANDRONIC Adriana-Roxana Akreditovaní asistenti Drăghici Damian
ANDRYSIAK Artur Poskytovatelé služeb Kalinowski Jarosław
ANDRZEJEWSKI Perrine Akreditovaní asistenti Pargneaux Gilles
ANDUJAR VAZQUEZ Anabel Akreditovaní asistenti Millán Mon Francisco José
ANGELINI Martina Akreditovaní asistenti D'Amato Rosa
ANGELOV MITKO Akreditovaní asistenti Malinov Svetoslav Hristov
Angelovska Olga Stážisté Šojdrová Michaela
ANGER Daniel Místní asistenti Lietz Arne
ANGHELINI Elena Místní asistenti Tănăsescu Claudiu Ciprian
Anghel Ioan Mircea Místní asistenti Pavel Emilian
ANGHEL Raluca Akreditovaní asistenti Pavel Emilian
ANGLADE Pieyre Alexandre Akreditovaní asistenti Telička Pavel
ANGUSTO ZAMBRANO Jordi Poskytovatelé služeb Maragall Ernest
ANKAR Carl Joel Akreditovaní asistenti Winberg Kristina
ANNOSCIA Dario Akreditovaní asistenti Cozzolino Andrea
ANTANAITIS Audrys Místní asistenti Mazuronis Valentinas
ANTHI Konstantina Akreditovaní asistenti Kaili Eva
ANTHONY RJ WALKER IT SERVICES Poskytovatelé služeb Seymour Jill
ANTOINE-JACQUEMARD Stephanie Akreditovaní asistenti Engel Frank
ANTONIOLI Michela Místní asistenti Salini Massimiliano
ANTONOVA Desislava Místní asistenti Malinov Svetoslav Hristov
ANTONOVA Marina Akreditovaní asistenti Novakov Andrey
ANTRAM Russell Thomas Místní asistenti Dance Seb
ANTTINEN Saara Akreditovaní asistenti Jaakonsaari Liisa
AOUADJ Karine Místní asistenti de Sarnez Marielle
APARICIO RUBIO Javier Akreditovaní asistenti Becerra Basterrechea Beatriz
APEL Erik Akreditovaní asistenti Valero Bodil
Apetroaiei Ramona Albertina Poskytovatelé služeb Buda Daniel
Apicella Luciana Stážisté Adinolfi Isabella
Apolinario Delgado Ana Cristina Akreditovaní asistenti Marinho e Pinto António
Apostolidou Danai Stážisté Marias Notis
APPEL Steffani Místní asistenti Groote Matthias
APS STEUERBERATER Osoby pověřené prováděním plateb Kaufmann Sylvia-Yvonne Leinen Jo Lietz Arne Melior Susanne
APSIS AUDIT Osoby pověřené prováděním plateb de Sarnez Marielle Griesbeck Nathalie Rochefort Robert
AQUILONIS d.o.o Poskytovatelé služeb Škrlec Davor
Aracena Maximilian Akreditovaní asistenti Obermayr Franz
Marina Marina Stážisté Zalba Bidegain Pablo
ARATO Gergely Laszlo Akreditovaní asistenti Niedermüller Péter
ARAUZO PEREZ Aroa Místní asistenti López Javi
ARCOLYS Poskytovatelé služeb Alliot-Marie Michèle
ARCTICSERVUS Poskytovatelé služeb Theocharous Eleni
AREA CITY TRADE SRL Poskytovatelé služeb Pavel Emilian
ARENAS Monica Místní asistenti Michel Louis
ARENSMEIER Ilka Akreditovaní asistenti Müller Ulrike
ARGENTIN Maxime Místní asistenti Bay Nicolas
ARGIROVA Mihaela Místní asistenti Kovatchev Andrey
ARION Cristina Maria Akreditovaní asistenti Preda Cristian Dan
ARISTON Poskytovatelé služeb Poche Miroslav
ARLACCHI Antonino Akreditovaní asistenti Vajgl Ivo
ARLESTRAND Mark Akreditovaní asistenti Selimovic Jasenko
ARMYANOVA Maria Místní asistenti Malinov Svetoslav Hristov
ARNAUD Justine Místní asistenti Rivasi Michèle
ARNAUD Pierre-Yvain Místní asistenti Balas Guillaume
ARNOUD Isaac Nathan Esther Akreditovaní asistenti Morano Nadine
ARON Christian Místní asistenti Niebler Angelika
Arques Aliaga Carles Stážisté Guerrero Salom Enrique
ARTETA ARILLA Miguel Xavier Místní asistenti Pagazaurtundúa Ruiz Maite
Artsylvania Media Srl Poskytovatelé služeb Buda Daniel
ARVEDI Cecilia Akreditovaní asistenti Aiuto Daniela
ARVOLA Maria Maijastiina Akreditovaní asistenti Sarvamaa Petri
ARWIDSON Thorgny Stážisté Engström Linnéa
ASAT CONSULTING (EX TAX ADVISORY & CONSULTING SRL) Osoby pověřené prováděním plateb Vălean Adina-Ioana
Asenjo Pajares Mariano Luis Akreditovaní asistenti López Bermejo Paloma
ASENOVA Antoaneta Akreditovaní asistenti Hyusmenova Filiz
ASENOVA Asenia Místní asistenti Barekov Nikolay
ASHTON KCJ Poskytovatelé služeb Ford Vicky
ASIANAJOTOIMISTO FERENDA OY Osoby pověřené prováděním plateb Takkula Hannu
ASKINEZERE Alise Akreditovaní asistenti Stihler Catherine
ASOCIATIA DEMOCRATIE, DIALOG, CIVILIZATIE Poskytovatelé služeb Macovei Monica
ASSARSSON Andre Místní asistenti Hökmark Gunnar
ASSESSORAMENT I GESTIO EMPRESARIAL ITACA SC Osoby pověřené prováděním plateb Sebastià Jordi
ASSOCIATION DES DEPUTES EUROPEENS PCF Osoby pověřené prováděním plateb Le Hyaric Patrick
ASSOCIATION OF SLOW FOOD CONVIVIA IN BULGARIA Poskytovatelé služeb Nekov Momchil
ASTRA REFIZ D.O.O. Osoby pověřené prováděním plateb Picula Tonino Škrlec Davor
Atanasova Magdalena Zhivkova Místní asistenti Barekov Nikolay
ATANASOVA Tsvetelina Místní asistenti Pirinski Georgi
ATHANASIADIS Georgios Akreditovaní asistenti Zagorakis Theodoros
ATKINSON John Místní asistenti Gill Nathan
ATKINSON Stephen Bryan Akreditovaní asistenti Carver James
Atreidis Dimitrios Akreditovaní asistenti Zagorakis Theodoros
ATTUIL Sophie Akreditovaní asistenti Guillaume Sylvie
AUDEBERT-LAS ROCHAS Jean-Gabriel Akreditovaní asistenti Riquet Dominique
AUDECA Osoby pověřené prováděním plateb Balas Guillaume Thomas Isabelle
AUDIBERT Patrice Akreditovaní asistenti Ries Frédérique
AUDIT CONSEIL EXPERTISE - Guy Castinel Osoby pověřené prováděním plateb Muselier Renaud
AUDITAX Osoby pověřené prováděním plateb Maňka Vladimír Zala Boris
AUDITCONSULTING EOOD Osoby pověřené prováděním plateb Gabriel Mariya
AUDITRIUSMAD AUDITORIA E CONSULTORIA LDA Osoby pověřené prováděním plateb Rodrigues Liliana
Auerbacher Aurelia Serena Akreditovaní asistenti Mureşan Siegfried
AUGNER Claas Poskytovatelé služeb Sonneborn Martin
AUGUSTE Francois Místní asistenti Vergiat Marie-Christine
AUGUSTIN Elisabeth Místní asistenti Westphal Kerstin
AULIFFE James Frederick Akreditovaní asistenti Ashworth Richard
Avallone Fabio Poskytovatelé služeb Picierno Pina
AVILA David Osoby pověřené prováděním plateb Matias Marisa
AVRAMESCU Manuel Akreditovaní asistenti Mănescu Ramona Nicole
AXIN Florin Alin Místní asistenti Frunzulică Doru-Claudian
AYLMER Sophie Alexandra Akreditovaní asistenti Taylor Keith
AZEVEDO DA COSTA Cirilo Andre Poskytovatelé služeb Rangel Paulo
AZEVEDO RODRIGUES SOARES Sonia Isabel Poskytovatelé služeb Ruas Fernando
AZIZ Linda Akreditovaní asistenti Wikström Cecilia
AZUKEN LTD Osoby pověřené prováděním plateb Kyuchyuk Ilhan
Azzopardi Claire Místní asistenti Dalli Miriam
Azzopardi Nicholas Místní asistenti Casa David
AZZOUG Anissa Místní asistenti Revault D'Allonnes Bonnefoy Christine

Akreditovaný asistent působí v jednom ze tří pracovních míst Evropského parlamentu (Brusel, Lucemburk nebo Štrasburk) a uzavírá pracovní smlouvu podle evropských právních předpisů přímo s Parlamentem. Místní asistent působí v jednom z členských států EU a pracovní smlouvu nebo smlouvu o poskytování služeb podle soukromého práva uzavírá přímo s poslancem. Tato smlouva se řídí vnitrostátními právními předpisy. V prostorách EP a v členských státech mohou navíc poslanci přivítat i stážisty.
Více informací naleznete v oddíle Ustanovení týkající se zaměstnanců.