Vyhledávání

Asistenti

Typ

Poslanci

Marie NAASS Akreditovaní asistenti Stefan ECK
Frida NACINOVICH Místní asistenti Curzio MALTESE
Nicolae NACU Poskytovatelé služeb Monika HOHLMEIER
Aniko NADASDI Místní asistenti György SCHÖPFLIN
Gyorgy NADASI Akreditovaní asistenti György HÖLVÉNYI
Jerzy NADOLSKI Místní asistenti Kosma ZŁOTOWSKI
Attila NAGY Místní asistenti László TŐKÉS
Katalin NAGY Místní asistenti Csaba SÓGOR
Aneta NAHAJOWSKA Akreditovaní asistenti Stanisław OŻÓG
Dawid NAHAJOWSKI Akreditovaní asistenti Mirosław PIOTROWSKI
Andreea Snejana Naidan Stážisté Cristian-Silviu BUŞOI
SUSANNE NAKONZER-CRANZ Akreditovaní asistenti Michael GAHLER
NAMESTU Poskytovatelé služeb Romana TOMC
Daniel-Alexandru NANCU Akreditovaní asistenti Cristian-Silviu BUŞOI
Beata Nanevic Místní asistenti Valdemar TOMAŠEVSKI
Yavor Boydev NANKOV Místní asistenti Iliana IOTOVA
Katarzyna NAPIERACZ Místní asistenti Jan OLBRYCHT
Jean Yves NARQUIN Místní asistenti Bernard MONOT
Annie Elisabet Charlotta NARVEHED Akreditovaní asistenti Malin BJÖRK
Nadina NASIBLI Stážisté Pál CSÁKY
Mihnea Daniel NASTASE Akreditovaní asistenti Cătălin Sorin IVAN
Andreea Timea NASZODI Místní asistenti Iuliu WINKLER
Anastasios NATHAILIDIS Místní asistenti Sotirios ZARIANOPOULOS
Barbara NAUHEIMER Místní asistenti Stefan ECK
Jeroen NAUS Akreditovaní asistenti Jeroen LENAERS
Amaury NAVARRANNE Místní asistenti Bruno GOLLNISCH
Alois NAVARRO Místní asistenti Sophie MONTEL
Jorge NAVAS ALEJO Akreditovaní asistenti Marina ALBIOL GUZMÁN
Joel NAVAS FUENTES Místní asistenti Francesc GAMBÚS
Elena NAYDENOVA Akreditovaní asistenti Mariya GABRIEL
Aksel NAZ-ISMAILOVA Místní asistenti Filiz HYUSMENOVA
Cornel Daniel NEDELCU Akreditovaní asistenti Dan NICA
Lesya NEDELCU Akreditovaní asistenti Jerzy BUZEK
Mariska NEEFJES Akreditovaní asistenti Lambert van NISTELROOIJ
Ingrid NEGER Akreditovaní asistenti Karl-Heinz FLORENZ
Filip Alexandru NEGREANU ARBOREANU Akreditovaní asistenti Adina-Ioana VĂLEAN
Rachel NEGRI Místní asistenti Mady DELVAUX
Paolo NEGRO Místní asistenti Cécile Kashetu KYENGE
Michele NELLA Místní asistenti Piernicola PEDICINI
Alexander NELLES Stážisté Pascal ARIMONT
Lenka NEMECKOVA Akreditovaní asistenti Tomáš ZDECHOVSKÝ
Egle NEMEIKSTYTE Akreditovaní asistenti Antanas GUOGA
Eszter NEMETH Akreditovaní asistenti József SZÁJER
Melinda NEMETHNE FAUSZT Místní asistenti György HÖLVÉNYI
Georgi NENCHEV Stážisté Mariya GABRIEL
Neno NENOV Akreditovaní asistenti Eva PAUNOVA
Pierre Jean NERI Poskytovatelé služeb Renaud MUSELIER
Net Compt ood Poskytovatelé služeb Emil RADEV
NETTT INTERACTIVE MEDIA Poskytovatelé služeb Jeroen LENAERS
Antoine Thomas NEUMANN Akreditovaní asistenti (sdružení) Karima DELLI Pascal DURAND Yannick JADOT Eva JOLY Michèle RIVASI
Sarah NEUMANN Akreditovaní asistenti Angelika MLINAR
Zsanett NEUSINGER Stážisté Franz OBERMAYR
Walter NEUSSEL Místní asistenti Stefan ECK
Lucie NEUVIRTOVA Stážisté Michaela ŠOJDROVÁ
Kevin NEWTON Místní asistenti David COBURN
Nazime Nezhdet Místní asistenti Nedzhmi ALI
Edita NEZVALOVA Místní asistenti Stanislav POLČÁK
Roxana Mirela NICA Akreditovaní asistenti Norica NICOLAI
Alexander Nicholson Akreditovaní asistenti Emma McCLARKIN
Karol NICKLER Místní asistenti Richard SULÍK
Diana-Stefania Nicolae Místní asistenti Daniel BUDA
Gabriel NICOLAE Místní asistenti Marian-Jean MARINESCU
Razvan-Stefan NICOLAE Akreditovaní asistenti Laurenţiu REBEGA
Carlo NICOLATO Poskytovatelé služeb Elisabetta GARDINI
Marion Nicolay Místní asistenti Angélique DELAHAYE
Jakob Dominikus NIES Akreditovaní asistenti Monika HOHLMEIER
Krzysztof NIESLUCHOWSKI Místní asistenti Krzysztof HETMAN
Levi Jelle Loth NIETVELT Akreditovaní asistenti Ivo BELET
Erik Nijskens Místní asistenti Lambert van NISTELROOIJ
NIK TITANIK STUDIO Poskytovatelé služeb Tonino PICULA
Lilian NIKIFOROVA Stážisté Svetoslav Hristov MALINOV
Zlatelina Plamenova NIKOLAEVA Místní asistenti Nikolay BAREKOV
Panagiotis Nikolakakos Místní asistenti Maria SPYRAKI
Christina NIKOLAOU Místní asistenti Takis HADJIGEORGIOU
Nada NIKOLIC Stážisté Ruža TOMAŠIĆ
Asen Nikolov Místní asistenti Angel DZHAMBAZKI
Nikolay NIKOLOV Místní asistenti Filiz HYUSMENOVA
Nikolay NIKOLOV Místní asistenti Emil RADEV
Panayot NIKOLOV Místní asistenti Ilhan KYUCHYUK
Zorina NIKOLOVA (STANCHEVA) Místní asistenti Angel DZHAMBAZKI
Deyan NIKOV Akreditovaní asistenti Sergei STANISHEV
Anton Nilsson Akreditovaní asistenti Nils TORVALDS
Charlotte Mimmi Greta NILSSON Akreditovaní asistenti Anna Maria CORAZZA BILDT
NINA RIGLER S.P. Osoby pověřené prováděním plateb Alojz PETERLE
Carmine NINO Akreditovaní asistenti Gianni PITTELLA
Tuomas NIRKKONEN Akreditovaní asistenti Miapetra KUMPULA-NATRI
Luca NITIFFI Akreditovaní asistenti (sdružení) Brando BENIFEI Goffredo Maria BETTINI Simona BONAFÈ Mercedes BRESSO Renata BRIANO Nicola CAPUTO Caterina CHINNICI Silvia COSTA Andrea COZZOLINO Nicola DANTI Paolo DE CASTRO Isabella DE MONTE Enrico GASBARRA Elena GENTILE Michela GIUFFRIDA Roberto GUALTIERI Cécile Kashetu KYENGE Luigi MORGANO Alessia Maria MOSCA Pier Antonio PANZERI Massimo PAOLUCCI Pina PICIERNO Gianni PITTELLA David-Maria SASSOLI Elly SCHLEIN Renato SORU Patrizia TOIA Daniele VIOTTI Flavio ZANONATO Damiano ZOFFOLI
Ireneusz NITKIEWICZ Místní asistenti Janusz ZEMKE
Alexandru Cosmin Nitu Místní asistenti Traian UNGUREANU
Monika Edyta NIZNIK Akreditovaní asistenti Urszula KRUPA
Sonia Niznik Akreditovaní asistenti Maria HEUBUCH
Giuseppe NOCERA Místní asistenti Massimo PAOLUCCI
NOEL CONN CO LIMITED Osoby pověřené prováděním plateb James NICHOLSON
Maria Trinidad NOGUERA GRACIA Akreditovaní asistenti (sdružení) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Eamon NOLAN Místní asistenti Matt CARTHY
Joscha NOLLET Akreditovaní asistenti Markus FERBER
Petra NOLTE Místní asistenti Martina WERNER
Miriam Nolting Poskytovatelé služeb Jens GEIER
Helena NOMMIK Akreditovaní asistenti Urmas PAET
NORAGE APOIO TECNICO A GESTAO DE EMPRESAS Osoby pověřené prováděním plateb Carlos COELHO José Manuel FERNANDES
Martynas NORBUTAS Akreditovaní asistenti Bronis ROPĖ
Anders Albin Nordin Akreditovaní asistenti (sdružení) Jytte GUTELAND Anna HEDH Olle LUDVIGSSON Jens NILSSON Marita ULVSKOG
Laura NORDSTROM Místní asistenti Heidi HAUTALA
Charlotte NORLUND-MATTHIESSEN Akreditovaní asistenti Dominique RIQUET
Edwin NOROUZI Stážisté Jeppe KOFOD
Lewis NORTH Akreditovaní asistenti Catherine BEARDER
Aljaz NOSE Akreditovaní asistenti Alojz PETERLE
Desiree NOTHNAGEL Stážisté Alexander Graf LAMBSDORFF
Mark NOTTINGHAM Místní asistenti Mary HONEYBALL
NOVA STUDIO SRL Osoby pověřené prováděním plateb Marco ZANNI
Attila NOVAK Akreditovaní asistenti Andor DELI
Edit NOVAK Akreditovaní asistenti Krisztina MORVAI
Michele NOVELLO Místní asistenti Mario BORGHEZIO
Jose Alberto Novoa Nieto Místní asistenti Paloma LÓPEZ BERMEJO
Alena Novotna Místní asistenti Jana ŽITŇANSKÁ
Katerina NOVOTNA Akreditovaní asistenti Pavel TELIČKA
Ivan NOVOTNI Poskytovatelé služeb Marijana PETIR
Josef NOVOTNY Akreditovaní asistenti Pavel POC
Magdalena NOWACKA Akreditovaní asistenti Edward CZESAK
Jakub NOWAK Místní asistenti Stanisław ŻÓŁTEK
Henryk NOWAKOWSKI Akreditovaní asistenti Robert Jarosław IWASZKIEWICZ
Anna NOWICKA Poskytovatelé služeb Anna Elżbieta FOTYGA
Gustaw NOWICKI Místní asistenti Kosma ZŁOTOWSKI
NRT Hegenberg Oster und Partner ex.Ache+PartnerGbR Osoby pověřené prováděním plateb Karl-Heinz FLORENZ
Panagiotis NTZINIS Místní asistenti Eleftherios SYNADINOS
Zoe Iratxe Nubla Durango Akreditovaní asistenti Antonio LÓPEZ-ISTÚRIZ WHITE
Modestas NUGARAS Místní asistenti Laima Liucija ANDRIKIENĖ
Erik Astor NUMMELIN CARLBERG Akreditovaní asistenti Cecilia WIKSTRÖM
Milton NUNES Akreditovaní asistenti Maria João RODRIGUES
Alexandra Monica Nunweiller Balanescu Akreditovaní asistenti Ioan Mircea PAŞCU
Emilia NUZZI Osoby pověřené prováděním plateb Gianni PITTELLA
Anna Maja NYGREN Stážisté Marita ULVSKOG
Heidi Madeleine NYGRUND Akreditovaní asistenti (sdružení) Max ANDERSSON Jakop DALUNDE Linnéa ENGSTRÖM Bodil VALERO
Martin NYHUIS Akreditovaní asistenti Jens GIESEKE

Akreditovaný asistent působí v jednom ze tří pracovních míst Evropského parlamentu (Brusel, Lucemburk nebo Štrasburk) a uzavírá pracovní smlouvu podle evropských právních předpisů přímo s Parlamentem. Místní asistent působí v jednom z členských států EU a pracovní smlouvu nebo smlouvu o poskytování služeb podle soukromého práva uzavírá přímo s poslancem. Tato smlouva se řídí vnitrostátními právními předpisy. V prostorách EP a v členských státech mohou navíc poslanci přivítat i stážisty.
Více informací naleznete v oddíle Ustanovení týkající se zaměstnanců.