Rafael ESTRELLA PEDROLA : 2. valgperiode 

Politiske grupper 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Den Socialistiske Gruppe - Medlem

Nationale partier 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Partido Socialista Obrero Español (Spanien)

Medlemmer 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Udvalget om Udvikling og Samarbejde
  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Udvalget om Udvikling og Samarbejde