Giorgio LA MALFA : 4η Κοινοβουλευτική περίοδος 

Πολιτικές ομάδες 

  • 19-07-1994 / 01-08-1994 : Ομάδα του Ευρωπαϊκού Κόμματος των Φιλελευθέρων, Δημοκρατών και Μεταρρυθμιστών - Μέλος
  • 02-08-1994 / 28-02-1995 : Ομάδα του Ευρωπαϊκού Κόμματος των Φιλελευθέρων, Δημοκρατών και Μεταρρυθμιστών - Μέλος του προεδρείου
  • 01-03-1995 / 19-07-1999 : Ομάδα του Ευρωπαϊκού Κόμματος των Φιλελευθέρων, Δημοκρατών και Μεταρρυθμιστών - Μέλος του προεδρείου

Εθνικά κόμματα 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partito repubblicano italiano (Ιταλία)

Αντιπρόεδρος 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Προσωρινή Επιτροπή για την Απασχόληση
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με την Υπερκαυκασία
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με την Υπερκαυκασία

βουλευτές 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Επιτροπή Εξωτερικών Υποθέσεων, Ασφάλειας και Αμυντικής Πολιτικής
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με την Ουκρανία, τη Λευκορωσία και τη Μολδαβία
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Επιτροπή Εξωτερικών Υποθέσεων, Ασφάλειας και Αμυντικής Πολιτικής
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με την Ουκρανία, τη Λευκορωσία και τη Μολδαβία
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με την Ουκρανία, τη Λευκορωσία και τη Μολδαβία

Αναπληρωτής 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Επιτροπή Θεσμικών Θεμάτων
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Επιτροπή Οικονομικής, Νομισματικής και Βιομηχανικής Πολιτικής
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Υποεπιτροπή για την Ασφάλεια και τον Αφοπλισμό
  • 11-02-1997 / 13-10-1997 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με τη Νοτιοανατολική Ευρώπη
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με τη Νοτιοανατολική Ευρώπη
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με τη Νοτιοανατολική Ευρώπη