Dieter ROGALLA : 3η Κοινοβουλευτική περίοδος 

Πολιτικές ομάδες 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Σοσιαλιστική Ομάδα - Μέλος
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Ομάδα του Ευρωπαϊκού Σοσιαλιστικού Κόμματος - Μέλος

Εθνικά κόμματα 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Γερμανία)

Αντιπρόεδρος 

  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Επιτροπή Κανονισμού, Ελέγχου της Εντολής και Ασυλιών

βουλευτές 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Επιτροπή Κανονισμού, Ελέγχου της Ενρολής και Ασολιών
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Επιτροπή Οικονομικής, Νομισματικής και Βιομηχανικής Πολιτικής
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με τον Καναδά
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με τον Καναδά
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Επιτροπή Οικονομικής, Νομισματικής και Βιομηχανικής Πολιτικής
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με τον Καναδά
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με τον Καναδά