Karel C.C. DILLEN : 3η Κοινοβουλευτική περίοδος 

Πολιτικές ομάδες 

  • 25-07-1989 / 01-06-1993 : Ομάδα Τεχνικού Συντονισμού των Κομμάτων της Ευρωπαϊκής Δεξιάς - Αντιπρόεδρος
  • 02-06-1993 / 18-07-1994 : Ομάδα Τεχνικού Συντονισμού των Κομμάτων της Ευρωπαϊκής Δεξιάς - Αντιπρόεδρος

Εθνικά κόμματα 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Vlaams Blok (Βέλγιο)

βουλευτές 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Επιτροπή Αναφοπών
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Πολιτική Επιτροπή
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με τη Βουλγαρία, τη Ρουμανία και την Αλβανία
  • 15-01-1992 / 31-01-1994 : Αντιπροσωπεία στη Μικτή Κοινοβουλευτική Επιτροπή ΕΚ-Αυστρία
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Επιτροπή Εξωτερικών Υποθέσεων και Ασφάλειας
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Επιτροπή Πολιτισμού, Νεότητας, Παιδείας και Μέσων Ενημέρωσης
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Υποεπιτροπή για την Ασφάλεια και τον Αφοπλισμό
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Αντιπροσωπεία στη Μικτή Κοινοβουλευτική Επιτροπή ΕΕ-Αυστρία

Αναπληρωτής 

  • 12-09-1989 / 14-01-1992 : Επιτροπή Νεότητας, Πολιτισμού, Παιδείας, Μέσων Ενηνέρωσης και Αθλητισμού
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με την Ελβετία
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Επιτροπή Αναφορών
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Υποεπιτροπή για τα Δικαιώματα του Ανθρώπου
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με την Ελβετία
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με την Ελβετία