Karel C.C. DILLEN : 4η Κοινοβουλευτική περίοδος 

Πολιτικές ομάδες 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Μη Εγγεγραμμένοι

Εθνικά κόμματα 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Vlaams Blok (Βέλγιο)

βουλευτές 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Επιτροπή Πολιτισμού, Νεότητας, Παιδείας και Μέσων Ενημέρωσης
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με την Νότιο Αφρική
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με την Νότιο Αφρική
  • 16-01-1997 / 21-02-1997 : Υποεπιτροπή για την Ασφάλεια και τον Αφοπλισμό
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Επιτροπή Εξωτερικών Υποθέσεων, Ασφάλειας και Αμυντικής Πολιτικής
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Επιτροπή Αναφορών
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Υποεπιτροπή για τα Δικαιώματα του Ανθρώπου

Αναπληρωτής 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Επιτροπή Εξωτερικών Υποθέσεων, Ασφάλειας και Αμυντικής Πολιτικής
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Επιτροπή Αναφορών
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Επιτροπή Πολιτισμού, Νεότητας, Παιδείας και Μέσων Ενημέρωσης