Zenon-José LUIS PAZ : 2η Κοινοβουλευτική περίοδος 

Πολιτικές ομάδες 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Σοσιαλιστική Ομάδα - Μέλος

Εθνικά κόμματα 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Partido Socialista Obrero Español (Ισπανία)

βουλευτές 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Επιτροπή Προϋπολογισμών
  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Επιτροπή Προύπολογισμόν