Mario DIDO' : 3η Κοινοβουλευτική περίοδος 

Πολιτικές ομάδες 

  • 13-05-1992 / 20-04-1993 : Σοσιαλιστική Ομάδα - Μέλος
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Ομάδα του Ευρωπαϊκού Σοσιαλιστικού Κόμματος - Μέλος

Εθνικά κόμματα 

  • 13-05-1992 / 18-07-1994 : Partito socialista italiano (Ιταλία)

βουλευτές 

  • 15-05-1992 / 12-06-1992 : Επιτροπή Μεταφορών και Τουρισμού
  • 15-05-1992 / 10-02-1993 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με τη Φινλανδία
  • 12-06-1992 / 18-07-1994 : Επιτροπή Εξωτερικών Οικονομικών Σχέσεων
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Αντιπροσωπεία στη Μικτή Κοινοβουλευτική Επιτροπή ΕΚ-Φινλανδίας
  • 26-05-1993 / 31-01-1994 : Αντιπροσωπεία στη Μικτή Κοινοβουλευτική Επιτροπή ΕΚ-Ενιαίος Ευρωπαϊκός Χώρος
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Αντιπροσωπεία στη Μικτή Κοινοβουλευτική Επιτροπή ΕΕ-Φινλανδίας
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Αντιπροσωπεία στη Μικτή Κοινοβουλευτική Επιτροπή Ενιαίος Ευρωπαϊκός Χώρος

Αναπληρωτής 

  • 11-06-1992 / 18-07-1994 : Επιτροπή Κοινωνικών Υποθέσεων, Απασχόλησης και Εργασιακού Περιβάλλοντος