Georges H. DONNEZ : 2η Κοινοβουλευτική περίοδος 

Πολιτικές ομάδες 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Φιλελεύθερη και Δημοκρατική Ομάδα - Προσκείμενος
  • 13-12-1985 / 24-07-1989 : Φιλελεύθερη, Δημοκρατική και Μεταρρυθμιστική Ομάδα - Προσκείμενος

Εθνικά κόμματα 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Union pour la démocratie française (Γαλλία)

Αντιπρόεδρος 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Επιτροπή Νομικών Θεμάτων και Δικαιωμάτων των Πολιτών

βουλευτές 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Επιτροπή Κανονισμού και Αναφορών
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με την Γιουγκοσλαβία
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με την Γιουγκοσλαβία
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Επιτροπή Νομικών Θεμάτων και Δικαιωμάτων των Πολιτών
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Επιτροπή Κονονισμού, Ελέχου της Ενρολής και Ασολιών
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με τη Γιουγκοσλαβία

Αναπληρωτής 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Επιτροπή Μεταφοπών και Τουρισμού