Jean-François DENIAU : 2η Κοινοβουλευτική περίοδος 

Πολιτικές ομάδες 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Φιλελεύθερη και Δημοκρατική Ομάδα - Μέλος
  • 13-12-1985 / 01-04-1986 : Φιλελεύθερη, Δημοκρατική και Μεταρρυθμιστική Ομάδα - Μέλος

Εθνικά κόμματα 

  • 24-07-1984 / 01-04-1986 : Union pour la démocratie française (Γαλλία)

Αντιπρόεδρος 

  • 26-07-1984 / 01-04-1986 : Επιτροπή Πολιτική

Αναπληρωτής 

  • 26-07-1984 / 01-04-1986 : Επιτροπή Εξωτερικών Οικονομικών Σχέσεων