Francesco LAMANNA : 3η Κοινοβουλευτική περίοδος 

Πολιτικές ομάδες 

  • 07-09-1992 / 18-07-1994 : Ομάδα του Ευρωπαϊκού Λαϊκού Κόμματος (Χριστιανοδημοκράτες) - Μέλος

Εθνικά κόμματα 

  • 07-09-1992 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Ιταλία)

βουλευτές 

  • 18-09-1992 / 18-07-1994 : Επιτροπή Θεσμικών Θεμάτων
  • 12-02-1993 / 18-07-1994 : Επιτροπή Πολιτικών Ελευθεριών και Εσωτερικών Υποθέσεων

Αναπληρωτής 

  • 06-10-1992 / 18-07-1994 : Επιτροπή Ελέγχου του Προϋπολογισμού