Anna TERRÓN i CUSÍ : 3η Κοινοβουλευτική περίοδος 

Πολιτικές ομάδες 

  • 18-01-1994 / 18-07-1994 : Ομάδα του Ευρωπαϊκού Σοσιαλιστικού Κόμματος - Μέλος

Εθνικά κόμματα 

  • 18-01-1994 / 18-07-1994 : Partido Socialista Obrero Español (Ισπανία)

βουλευτές 

  • 21-01-1994 / 18-07-1994 : Επιτροπή Πολιτικών Ελευθεριών και Εσωτερικών Υποθέσεων
  • 21-01-1994 / 18-07-1994 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με τις δημοκρατίες της Κοινοπολιτείας Ανεξαρτήτων Κρατών (ΚΑΚ)
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με τις δημοκρατίες της Κοινοπολιτείας Ανεξαρτήτων Κρατών (ΚΑΚ)

Αναπληρώτρια 

  • 20-01-1994 / 18-07-1994 : Επιτροπή Ανάπτυξης και Συνεργασίας
  • 20-01-1994 / 18-07-1994 : Επιτροπή Εξωτερικών Υποθέσεων και Ασφάλειας