Caroline NAGTEGAAL : 8η κοινοβουλευτική περίοδος  

Πολιτικές ομάδες 

  • 14-11-2017 ... : Ομάδα της Συμμαχίας Φιλελευθέρων και Δημοκρατών για την Ευρώπη - Μέλος

Εθνικά κόμματα 

  • 14-11-2017 ... : Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (Κάτω Χώρες)

Αντιπρόεδρος 

  • 22-02-2018 ... : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με την Ινδία

βουλευτές 

  • 15-11-2017 ... : Επιτροπή Οικονομικής και Νομισματικής Πολιτικής
  • 29-11-2017 / 21-02-2018 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με την Ινδία

Αναπληρώτρια 

  • 15-11-2017 ... : Επιτροπή Βιομηχανίας, Έρευνας και Ενέργειας
  • 14-03-2018 ... : Ειδική επιτροπή σχετικά με το οικονομικό έγκλημα, τη φοροδιαφυγή και τη φοροαποφυγή

Επικοινωνία