Jean-Yves R.R. LE GALLOU : 4η Κοινοβουλευτική περίοδος 

Πολιτικές ομάδες 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Μη Εγγεγραμμένοι

Εθνικά κόμματα 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Front national (Γαλλία)

βουλευτές 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Επιτροπή Προϋπολογισμών
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με τη Βουλγαρία και τη Ρουμανία
  • 18-11-1994 / 15-01-1997 : Επιτροπή Ελέγχου του Προϋπολογισμού
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Αντιπροσωπεία στη Μικτή Κοινοβουλευτική Επιτροπή ΕΕ-Ρουμανίας
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με τη Λιθουανία
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Επιτροπή Προϋπολογισμών
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Επιτροπή Ελέγχου του Προϋπολογισμού
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Αντιπροσωπεία στη Μικτή Κοινοβουλευτική Επιτροπή ΕE-Λιθουανία

Αναπληρωτής 

  • 21-07-1994 / 14-11-1994 : Επιτροπή Νομικών Θεμάτων και Δικαιωμάτων των Πολιτών
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Επιτροπή Πολιτικών Ελευθεριών και Εσωτερικών Υποθέσεων