Milan LINZER : 4η Κοινοβουλευτική περίοδος 

Πολιτικές ομάδες 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Ομάδα του Ευρωπαϊκού Λαϊκού Κόμματος (Χριστιανοδημοκράτες) - Μέλος

Εθνικά κόμματα 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Österreichische Volkspartei (Αυστρία)

βουλευτές 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Αντιπροσωπεία στη Μικτή Κοινοβουλευτική Επιτροπή ΕΕ-Ουγγαρίας
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Επιτροπή Πολιτικών Ελευθεριών και Εσωτερικών Υποθέσεων
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Αντιπροσωπεία στη Μικτή Κοινοβουλευτική Επιτροπή ΕΕ-Ουγγαρίας

Αναπληρωτής 

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Επιτροπή ΄Ερευνας, Τεχνολογικής Ανάπτυξης και Ενέργειας