Elisabeth REHN : 4η Κοινοβουλευτική περίοδος 

Πολιτικές ομάδες 

  • 01-01-1995 / 28-02-1995 : Ομάδα του Ευρωπαϊκού Κόμματος των Φιλελευθέρων, Δημοκρατών και Μεταρρυθμιστών - Μέλος
  • 01-03-1995 / 10-11-1996 : Ομάδα του Ευρωπαϊκού Κόμματος των Φιλελευθέρων, Δημοκρατών και Μεταρρυθμιστών - Μέλος του προεδρείου

Εθνικά κόμματα 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Svenska folkpartiet (Φινλανδία)

βουλευτές 

  • 15-01-1995 / 26-10-1995 : Επιτροπή Νομικών Θεμάτων και Δικαιωμάτων των Πολιτών
  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με τη Νοτιοανατολική Ευρώπη
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Επιτροπή Εξωτερικών Υποθέσεων, Ασφάλειας και Αμυντικής Πολιτικής
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με τη Νοτιοανατολική Ευρώπη

Αναπληρώτρια 

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Επιτροπή για τα Δικαιώματα της Γυναίκας
  • 11-04-1995 / 10-11-1996 : Υποεπιτροπή για τα Δικαιώματα του Ανθρώπου