Mathias REICHHOLD : 4η Κοινοβουλευτική περίοδος 

Πολιτικές ομάδες 

  • 01-01-1995 / 14-01-1996 : Μη Εγγεγραμμένοι

Εθνικά κόμματα 

  • 01-01-1995 / 14-01-1996 : Freiheitliche Partei Österreichs (Αυστρία)

βουλευτές 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με τη Δημοκρατία της Τσεχίας, τη Σλοβακία και τη Σλοβενία
  • 19-01-1995 / 14-01-1996 : Επιτροπή Γεωργίας και Ανάπτυξης της Υπαίθρου
  • 11-10-1995 / 14-01-1996 : Αντιπροσωπεία στη Μικτή Κοινοβουλευτική Επιτροπή ΕΕ-Δημοκρατίας της Τσεχίας

Αναπληρωτής 

  • 19-01-1995 / 14-01-1996 : Επιτροπή Εξωτερικών Υποθέσεων, Ασφάλειας και Αμυντικής Πολιτικής