Susanne RIESS-PASSER : 4η Κοινοβουλευτική περίοδος 

Πολιτικές ομάδες 

  • 01-01-1995 / 25-04-1996 : Μη Εγγεγραμμένοι

Εθνικά κόμματα 

  • 01-01-1995 / 25-04-1996 : Freiheitliche Partei Österreichs (Αυστρία)

βουλευτές 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με τον Καναδά
  • 19-01-1995 / 25-04-1996 : Επιτροπή Εξωτερικών Υποθέσεων, Ασφάλειας και Αμυντικής Πολιτικής
  • 13-02-1995 / 25-04-1996 : Επιτροπή Κανονισμού, Ελέγχου της Εντολής και Ασυλιών
  • 12-07-1995 / 25-04-1996 : Αντιπροσωπεία για τις σχέσεις με τον Καναδά

Αναπληρώτρια 

  • 19-01-1995 / 25-04-1996 : Επιτροπή Περιβάλλοντος, Δημοσίας Υγείας και Προστασίας των Καταναλωτών