Bernard DRZĘŹLA : 5η Κοινοβουλευτική περίοδος 

Πολιτικές ομάδες 

  • 17-04-2003 / 30-04-2004 : Ομάδα του Ευρωπαϊκού Σοσιαλιστικού Κόμματος - Παρατηρητής
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Ομάδα του Ευρωπαϊκού Σοσιαλιστικού Κόμματος - Μέλος

Εθνικά κόμματα 

  • 17-04-2003 / 30-04-2004 : Sojusz Lewicy Demokratycznej (Πολωνία)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Sojusz Lewicy Demokratycznej (Πολωνία)

βουλευτές 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Επιτροπή Βιομηχανίας, Εξωτερικού Εμπορίου, Έρευνας και Ενέργειας

Παρατηρητής 

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Επιτροπή Βιομηχανίας, Εξωτερικού Εμπορίου, Έρευνας και Ενέργειας