Arminas LYDEKA : 5η Κοινοβουλευτική περίοδος 

Πολιτικές ομάδες 

  • 28-04-2003 / 30-04-2004 : Ομάδα του Ευρωπαϊκού Κόμματος των Φιλελευθέρων, Δημοκρατών και Μεταρρυθμιστών - Παρατηρητής
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Ομάδα του Ευρωπαϊκού Κόμματος των Φιλελευθέρων, Δημοκρατών και Μεταρρυθμιστών - Μέλος

Εθνικά κόμματα 

  • 28-04-2003 / 30-04-2004 : Lietuvos Liberalų sąjunga (Λιθουανία)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Liberalų ir Centro Sajunga (Λιθουανία)

βουλευτές 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Επιτροπή Συνταγματικών Υποθέσεων

Παρατηρητής 

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Επιτροπή Συνταγματικών Υποθέσεων