Andrzej Zbigniew LEPPER : 5η Κοινοβουλευτική περίοδος 

Πολιτικές ομάδες 

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Μη Εγγεγραμμένοι
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Μη Εγγεγραμμένοι

Εθνικά κόμματα 

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Samoobrona RP (Πολωνία)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Samoobrona RP (Πολωνία)

βουλευτές 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Επιτροπή Απασχόλησης και Κοινωνικών Υποθέσεων

Παρατηρητής 

  • 03-07-2003 / 30-04-2004 : Επιτροπή Απασχόλησης και Κοινωνικών Υποθέσεων

all-activities 

Συνεισφορές στις συζητήσεις της ολομέλειας 
Ομιλίες στην ολομέλεια και γραπτές δηλώσεις σχετικά με συζητήσεις στην ολομέλειας Άρθρα 204 και 171 παράγραφος 11