Krzysztof RUTKOWSKI : 5η Κοινοβουλευτική περίοδος 

Πολιτικές ομάδες 

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Μη Εγγεγραμμένοι
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Μη Εγγεγραμμένοι

Εθνικά κόμματα 

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Partia Ludowo-Demokratyczna (Πολωνία)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Partia Ludowo-Demokratyczna (Πολωνία)

βουλευτές 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Επιτροπή Εξωτερικών Υποθέσεων, Δικαιωμάτων του Ανθρώπου, Κοινής Ασφάλειας και Αμυντικής Πολιτικής

Παρατηρητής 

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Επιτροπή Εξωτερικών Υποθέσεων, Δικαιωμάτων του Ανθρώπου, Κοινής Ασφάλειας και Αμυντικής Πολιτικής