Jason AZZOPARDI : 5η Κοινοβουλευτική περίοδος 

Πολιτικές ομάδες 

  • 29-03-2004 / 30-04-2004 : Ομάδα τoυ Ευρωπαϊκoύ Λαϊκoύ Κόμματoς (Χριστιαvoδημoκράτες) και των Ευρωπαίωv Δημoκρατώv - Παρατηρητής
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Ομάδα τoυ Ευρωπαϊκoύ Λαϊκoύ Κόμματoς (Χριστιαvoδημoκράτες) και των Ευρωπαίωv Δημoκρατώv - Μέλος

Εθνικά κόμματα 

  • 29-03-2004 / 30-04-2004 : Partit Nazzjonalista (Μάλτα)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Partit Nazzjonalista (Μάλτα)

βουλευτές 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Επιτροπή Αλιείας
  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Επιτροπή Περιφερειακής Πολιτικής, Μεταφορών και Τουρισμού

Παρατηρητής 

  • 19-04-2004 / 30-04-2004 : Επιτροπή Αλιείας
  • 19-04-2004 / 30-04-2004 : Επιτροπή Περιφερειακής Πολιτικής, Μεταφορών και Τουρισμού

all-activities 

Συνεισφορές στις συζητήσεις της ολομέλειας 
Ομιλίες στην ολομέλεια και γραπτές δηλώσεις σχετικά με συζητήσεις στην ολομέλειας Άρθρα 204 και 171 παράγραφος 11