Fernando REIS : 5η Κοινοβουλευτική περίοδος 

Πολιτικές ομάδες 

  • 20-07-1999 / 16-07-2000 : Ομάδα τoυ Ευρωπαϊκoύ Λαϊκoύ Κόμματoς (Χριστιαvoδημoκράτες) και των Ευρωπαίωv Δημoκρατώv - Μέλος

Εθνικά κόμματα 

  • 20-07-1999 / 16-07-2000 : Partido Social Democrata (Πορτογαλία)

βουλευτές 

  • 21-07-1999 / 16-07-2000 : Επιτροπή Απασχόλησης και Κοινωνικών Υποθέσεων

Αναπληρωτής 

  • 21-07-1999 / 13-10-1999 : Επιτροπή Θεσμικών Θεμάτων
  • 13-10-1999 / 16-07-2000 : Επιτροπή Βιομηχανίας, Εξωτερικού Εμπορίου, ΄Ερευνας και Ενέργειας

all-activities 

Συνεισφορές στις συζητήσεις της ολομέλειας 
Ομιλίες στην ολομέλεια και γραπτές δηλώσεις σχετικά με συζητήσεις στην ολομέλειας Άρθρα 204 και 171 παράγραφος 11